top of page

2020 YILIN RENGİ KLASİK MAVİYİ DEKORASYONDA NASIL KULLANIRSIN?Her yıl, renk şirketi Pantone , toplum, kültür, seyahat ve daha fazlasındaki trendlerden ilham alarak Yılın Renklerini seçiyor .

Pantone, 2020 yılının rengini "zamansız, kalıcı" ve "alacakaranlıkta gökyüzünü düşündüren" diye niteleyerek "Klasik Mavi" olarak duyurdu.

Görünen o ki bu basit ama zengin, koyu mavi - çok yönlülüğü ile birçok iç tasarımcının gözdesi.

O halde en yeni Pantone rengi klasik maviyi evinizde en iyi nasıl kullanacağınızı öğrenmek ve şık aksesuarlardan koyu mavi mutfak dolaplarına, halılara kadar dekorasyon fikirlerinden ilham almak için okumaya devam edin.


MOBİLYADA


Los Angeles'taki Black Lacquer Design'ın kurucusu ve tasarımcısı Caitlin Murray, "Maviyi büyük mobilya parçaları, özellikle esnek bir kadife kanepe yoluyla birleştirmenin hayranıyım" diyerek yukarıdaki oturma odasını tasarladı ve peluş mavi kanepeye sıcak tonlu aksesuarlar ekledi.

SALONDA YADA OTURMA ODASINDA


Brooklyn, New York'ta JSE Design'ın CEO'su ve sahibi olan iç mimar Jared Epps, genellikle koyu maviyi vurgu boya rengi olarak kullandığını, odanın türüne bağlı olarak da aynı zamanda bir alanın ana rengi olarakta kullanabildiğini söyledi.

"Bir keresinde bu rengi bir ev ofisinin tüm duvarlarında kullandım ve gerçekten zengin bir görünüm verdi," dedi Epps. "Ama bir yatak odası veya yaşam alanı için, vurgu rengi olarak daha iyi olduğunu söyleyebilirim."

MUTFAKTA


Murray, yukarıdaki resimde mutfak dolabında Klasik Mavi esintili bir boya rengi kullandı ve birincil rengi lüks siyah beyaz bir tezgah ve metal aksanlarla eşleştirdi.

Murray, "Mutfakta herhangi bir alan, klasik mavinin tonlarından yararlanabilir ve lüks görünüm için vazgeçilmez bir görüntü oluşturabilir" dedi.

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2_Post
bottom of page